skip to Main Content

Letonya Sarışınlar Festivali

Goblonde 2011

Goblonde 2011, Letonya

28 Mayıs’ta Letonya’nın başkenti Riga’da düzenlenecek Sarışınlar Festivali’ne (GoBlonde) yine dünyanın her yanından binlerce turist bekleniyor. Her yıl eğlenceli ve renkli etkinliklerle Letonya’yı dünya gündemine taşıyan bu etkinlik bu sene kendisinden daha da fazla söz ettireceğe benziyor. Daha şimdiden uçak ve otellerde yüksek oranda rezervasyon yapıldığını bildiren yetkililer turizm sezonu için iyi bir başlangıç olacağını söylüyorlar.

Binlerce sarışından oluşan seksi ve çekici kadınların biraraya gelmesi ile yapılacak olan Sarışınlar Festivali, Riga ‘yı turizm açısından da tanıtmayı hedefliyor. Letonya Sarışınlar Birliği tarafından organize edilen Sarışınlar Festivali ‘nden elde edilecek gelir ise engelli çocuklar için kullanılacak.

Etkinliğin iki önemli  kuralı var; Sarışın olmak (orjinal ya da sahte olması farketmiyor) ve pembe giyinmek.  Etkinlik programını buradan bulabilirsiniz. Festival hakkında fikir sahibi olmak için aşağıdaki videoları inceleyebilirsiniz. Şimdiden katılanlara iyi eğlenceler 🙂

This Post Has 4 Comments
  1. slm sizden bir ricam olucak bilginiz varsa riga daki turk sirketlerin listesini nereden alabilirim(varsa tabiki ) tesekkur ederim

    1. Okan Bey merhaba,
      Talebinizle ilgili benimle mail adresim uzerinden irtibata gecebilir misiniz? Sag ust taraftaki “Bilgi” kutusunda mail adresim bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top